Студентська наукова конференція. Секційне засідання кафедри біології

Сьогодні, 20 квітня, на кафедрі біології відбулося секційне засідання студентської наукової конференції, приурочена 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка. Участь у ній взяли здобувачі освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр, магістр спеціальності 091 Біологія.

Із вступним словом до учасників засідання звернулася завідувач кафедри Лариса Розборська, яка розповіла присутнім про життєвий шлях, педагогічну діяльність та наукові здобутки професора нашого університету І.М. Карасюка. Також вона наголосила, що студенти є рушійною силою прогресивних змін як у суспільстві, так і в науці, за ними майбутнє.

Студентами була представлена досить широка тематика наукових досліджень, зокрема вони стосувалися впливу засобів захисту рослин та регуляторів росту на сільськогосподарські рослини, біологічних особливостей рослин різних видів і родин, хімії наночастинок, визначення якості природної і питної води, біорозкладних матеріалів, хімічного забруднення довкілля внаслідок війни в Україні та інших.

Результати своєї роботи, яку вони здійснювали під керівництвом  науково-педагогічних працівників кафедри, молоді науковці подали також у вигляді тез конференції. Дякуємо усім за активну участь і бажаємо успіхів!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології