Виховна година «Щодо проведення заходів з недопущення вчинення дій терористичного характеру»

Наставники груп студентів 1-4 курсів спеціальності 091 Біологія провели виховну годину з метою ознайомлення з листом Управління Служби безпеки України в Черкаській області «Щодо проведення заходів з недопущення вчинення дій терористичного характеру».

Куратори наголосили на недопустимості участі студентської молоді в протиправних діях, зокрема й пов’язаних з тероризмом, перебування в групах, створених в соціальних мережах і месенджерах, в яких поширюється інформація про «мінування» об’єктів, загрозу вибухів, евакуацію населення.

Студенти були попереджені про заборону проводити фото- і відеозйомку евакуаційних заходів і про кримінальну та адміністративну відповідальність за здійснення чи замовлення завідомо неправдивих повідомлень терористичного характеру.

В своєму листі Управління СБУ в Черкаській області звернулося з проханням всебічно сприяти правоохоронним органам та екстреним службам під час заходів з евакуації та перевірки фактів «замінування» будівель.

Будьмо свідомі й відповідальні за свої дії.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології