+38 (04744) 3-17-22, (04744) 3-20-63, (096) 220-46-94
Меню

Працевлаштування для студентів

Галузі працевлаштування випускників Спеціальності «Біологія». 

       На кафедрі біології готують фахівців високої кваліфікації, велика увага надається практичним навичкам. Із метою підготовки висококваліфікованих кадрів проводяться заняття у науковому гербарії, тепличному та оранжерейному комплексі, навчально-науково-виробничому комплексі.
      Наші випускники мають змогу працювати в освітніх закладах, у СЕС, митницях, управлінні екобезпеки, інспекціях по карантину рослин, станціях захисту рослин, держлісгоспах, паразитологічних лабораторіях, захисту лісу, а також викладачами біології в коледжах, училищах, технікумах.
      Випускники спеціальності «Біологія» успішно можуть працювати у клініко- діагностичних, біологічних, біохімічних, медичних, генетичних, імунологічних, хімічних, агрохімічних лабораторіях, а також санітарних і карантинних службах і митниці. 
     Випускники можуть проводити біологічну експертизу у складі судової експертизи, експертизу рослинної сировини, також можуть працевлаштуватись у галузі сільського господарства, харчової промисловості і у біотехнологічних виробництвах, у природоохоронних установах, інспекціях з карантину рослин. Біологи можуть надавати консультації з утримання тварин, а також працювати із аквакультурами та проводити біоіндикацію (оцінку середовища за станом біоти). Також можуть працевлаштовуватись у агропідприємствах, в компаніях із виробництва та реалізації засобів захисту рослин і насінництва.
      Наступне століття – століття біологів. У світовій науці, зокрема у молекулярній біології, мікробіології, очікуються величезні відкриття, тому біологія починає бути затребуваною і перспективною.

Останні новини

Всі новини