Тематика наукових досліджень викладачів

Тема наукової (дисертаційної) роботи

Розборська Лариса Василівна

завідувач кафедри, доцент

Створення концептуальних основ елементно-зарядового польового впливу на фізіологічні процеси в рослинах і продукцію сільськогосподарського призначення

Карпенко Віктор Петрович

професор

Розробка енергоресурсо-економних технологій вирощування зернових культур.

Леонтюк Ірина Борисівна

доцент

Спрямованість біологічних процесів в посівах пшениці озимої і формування її продуктивності залежно від гербіцидів , регуляторів росту та попередників.

Притуляк Руслан Миколайович

доцент

Біологічні особливості застосування гербіцидів різних  хімічних класів та регуляторів росту рослин на посівах тритикале озимого в умовах Лісостепу України.

Заболотний Олександр Іванович

доцент

Біологічні основи продуктивності кукурудзи при застосуванні гербіцидів і біологічно активних речовин.

Парубок Маргарита Іванівна

доцент

Інтродукція Горицвіту весняного (Adonis vernilis L.) в умовах ботанічного розсадника Уманського національного університету садівництва.

Мамчур Тетяна Василівна

доцент

Вивчення фіторізноманіття в історичному та сучасному аспектах на основі наукового гербарію УНУС.

Даценко Анна Андріївна

старший викладач

Фізіологічне обґрунтування застосування біологічних препаратів у технології вирощування гречки.

Жиляк Іван Дмитрович

доцент

Синтез та термічні перетворення гідратованих азотовмісних фосфатів перехідних металів.

Ляховська Неля Олександрівна

викладач

Одержання і дослідження властивостей подвійних амонійних фосфатів лужних металів

Корнійчук Людмила Яківна