Лекція-відеоконференція як метод дистанційного навчання

Сьогодні дистанційне навчання у вузах це не лише сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі від викладача до студента, а й можливість одночасної двосторонньої передачі, обробки, перетворення та представлення її в режимі реального часу.

Таку можливість дає формат відеоконференції , яким активно користуються викладачі кафедри біології Уманського НУС.

Так, Лариса Розборська провела в цьому режимі лекцію за темою "Дихання" з фізіології рослин для студентів 2 курсу факультету агрономії.

Студенти відмітили, що такий вид лекцій дуже зручний і дає можливість вільного і швидкого спілкування у форматі питання-відповідь, а ще - це можливість побачити своїх одногрупників і викладачів, не зважаючи на відстані між ними. Вони висловили сподівання, що незабаром повернуться до звичайного навчання, адже живе спілкування нічим не замінити.

Підготувала викладач кафедри біології Н. Ляховська