Ярмарок вакансій 2024 – перспектива успішного працевлаштування здобувачів і випускників спеціальності 091 Біологія та біохімія

Щороку в Уманському національному університеті садівництва  проводиться ярмарок вакансій, який дає можливість здобувачам вищої освіти  та випускникам ознайомитися із діяльністю компаній, які зацікавлені  працевлаштуванні освіченої й талановитої молоді. Для студентів це чудова нагода дізнатися про потенційних роботодавців, вакансії та вимоги до кандидатів на відповідні посади, стажування, а для представників компаній – можливість залучити перспективних працівників.

«Ярмарок вакансій-2024» відбувся 7 жовтня 2024 року, він був організований центром професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки  https://work.udau.edu.ua/ua/novini/karerni-perspektivi-na-yarmarku-vakansij-2024-dlya-zdobuvachiv-i-vipusknikiv-fakultetu-plodoovochivnictva-ekologii-ta-zahistu-roslin.html спільно з факультетом плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

В заході взяли участь представники українського агропромислового холдингу LNZ Group, який спеціалізується на виробництві та торгівлі посівним матеріалом, засобами захисту рослин, а також вирощуванні зернових культур.

Серед спікерів були Надія ДОВЖЕНКО, керівник відділу овочівництва та головний агроном, яка поділилася досвідом розвитку агровиробництва, ознайомила з відкритими вакансіями та перспективами для молодих фахівців у галузі плодоовочівництва та Ігор НАУМЕНКО, керівник ягідного відділу та головний агроном, розповів про специфіку вирощування ягідних культур і можливості для працевлаштування у цій галузі.

До участі в роботі заходу приєдналися і студенти спеціальності 091 Біологія та біохімія, які зацікавилися можливістю отримання першого робочого місця в успішній агропромисловій компанії. Здобувачі вдячні представникам успішного вітчизняного бізнесу за можливість особисто поспілкуватися з роботодавцями, заповнити резюме, отримати корисні поради для майбутнього кар’єрного зростання.

Неля ЛЯХОВСЬКА, викладач кафедри біології