ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА МАГІСТРАНТІВ-БІОЛОГІВ

Літо – пора копіткої роботи в полі і саме час для проведення науково-дослідної роботи здобувачів освіти ОС магістр спеціальності 091 біологія. Виробнича практика студентів, яка триває з 5 червня по 21 липня 2023 року, проходить як на дослідному полі університету, так і в навчально-наукових лабораторіях вузу, зокрема в лабораторіях «Біологічні основи продуктивності рослин», «Екологічного моніторингу в агросфері», «Біонеорганічної хімії, якості і безпеки об’єктів сільськогосподарського виробництва», «Біорізноманіття живих систем». Фізико-хімічні дослідження проводяться з використанням спектрофотометра, фотоелектроколориметра, кондуктометра та інших приладів, що дає можливість одержати точні результати і формувати навички інструментального аналізу.

Виробнича практика – це важливий етап підготовки до написання кваліфікаційної роботи. Бажаємо успіхів здобувачам.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології