Міжнародний день біологічного різноманіття!

Цьогоріч виповнюється два десятиліття з того моменту, коли Генеральна Асамблея ООН оголосила 22 травня міжнародним днем біологічного різноманіття. Цей день має на меті привернути увагу до проблем збереження і раціонального використання запасів всього живого на планеті на генетичному, видовому, екосистемному рівнях

Біологічне різноманіття - це приблизно 8,7 мільйонів біологічних видів. Нажаль, діяльність людини все активніше спричиняє вимирання деяких видів. Щогодини на Землі зникає 3 види живих організмів. Це призводить до руйнування ланцюгів живлення, деградацію екосистем, що в кінцевому результаті чинить негативний вплив на життя всього людства.

Кафедра біології Уманського НУС в цей день закликає кожну свідому людину долучитися до збереження видів і памятати, що природа проживе без нас, а ми без неї - ні!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології