МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН

4 квітня в Україні, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний день безпритульних тварин. Він покликаний привернути увагу суспільства до проблем мільйонів тварин у різних країнах, які не мають домівки та посприяти зменшенню їх чисельності гуманними способами.
Не міг оминути цей день і колектив кафедри біології разом зі студентами, які навчаються за цією ж спеціальністю, тому зробили свій посильний внесок у добру справу допомоги безпритульним тваринам. Так, спільними зусиллями були зібрані кошти, на які закупили більше ста доз ліків від кліщів та інших паразитів для котиків і собачок у притулку, якими опікується Уманський благодійний фонд «Серце друга» під керівництвом Яніни Тиховської. Фінансову підтримку надала також ветаптека «Все для тварин», в якій нам надали ліки для мешканців притулку за собівартістю. Дякуємо співробітникам аптеки за підтримку. У притулку нас чекали близько півтори сотні хвостатих, у кожного з яких своя непроста життєва історія. Як розповіла пані Яніна, чимало собачок є переселенцями з Маріуполя, Херсона, Одеси та інших районів, де ведуться бойові дії. Деяких на перетримку залишили військові, які вимушено розлучилися із своїми вірними друзями, адже нині боронять нашу державу на передовій.
Усі тварини у притулку доглянуті, проліковані, стерилізовані, більшість із задоволенням контактують з людьми, відгукуються на клички і дуже хочуть ласки. Тож даруйте тепло і турботу братам нашим меншим.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології