Відкрита лекція Заболотного О.І.

03 листопада 2016 року в 180 аудиторії Уманського НУС відбулась відкрита лекція з дисципліни «Загальна мікробіологія» на тему «Розмноження мікрооргінізмів» (21-ЗР група, лектор – кандидат с.-г. наук, доцент Заболотний О.І.). На лекції були присутні співробітники кафедри мікробіології, біохімії і фізіології рослин Грицаєнко З.М., Леонтюк І.Б., Голодрига О.В., Розборська Л.В., Даценко А.А., Жиляк І.Д., Ляховська Н.І.

Під час лекції було наведено особливості розмноження різних груп мікроорганізмів, детально розглянуто процес кон’югації, а також етапи розмноження вірусів і бактеріофагів.

Під час лекції було використано сучасні методи викладання в доступному для студентів форматі, рекомендовано сучасну літературу.

Матеріали