Піврічна атестація здобувачів освіти ступеня доктор філософії
![](assets/cache/images/praktichna-pidgotovka/320x-img-88ef3d908f6ab0d12ae4fb4fe08550fe-v.657.jpeg)
14 грудня 2023 року на засіданні кафедри біології відбулася піврічна атестація здобувачів освіти ступеня доктора філософії спеціальності 201 "Агрономія". Були заслухані звіти аспірантів першого та другого років навчання, в яких вони висвітлили результати своїх наукових досліджень, дали відповіді на запитання членів кафедри щодо наукової новизни, методик, термінів проведення , обробки результатів дослідів тощо.
Під час активного обговорення викладачі внесли ряд пропозицій та зауважень, які дадуть можливість здобувачам освіти як у виконанні досліджень, так і в написанні дисертації досягти своєї мети. Бажаємо успіхів!
Неля Ляховська, викладач кафедри біології