Піврічна атестація здобувачів освіти ступеня доктор філософії

14 грудня 2023 року на засіданні кафедри біології відбулася піврічна атестація здобувачів освіти ступеня доктора філософії спеціальності 201 "Агрономія". Були заслухані звіти аспірантів першого та другого років навчання, в яких  вони висвітлили результати своїх наукових досліджень, дали відповіді на запитання членів кафедри щодо наукової новизни, методик, термінів проведення , обробки результатів дослідів тощо.

Під час активного обговорення викладачі внесли ряд пропозицій та зауважень, які дадуть можливість здобувачам освіти як у виконанні досліджень, так і в написанні дисертації досягти своєї мети. Бажаємо успіхів!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології