Круглий стіл «Науково-дослідницька робота в закладах вищої освіти»

Круглий стіл

«Науково-дослідницька робота в закладах вищої освіти»

(приурочений науковій, навчальній та профорієнтаційній діяльності в Уманському національному університеті садівництва)

Шановні колеги!

31 жовтня 2023 року о 10.00 кафедра біології факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва проводить круглий стіл (аудиторія №178).

До участі запрошуються науковці, аспіранти, докторанти, викладачі, й студенти навчальних закладів та науково-дослідних установ, вчителі й учні загальноосвітніх шкіл.

Робочі мови круглого столу: українська, англійська.

Тематичні напрями круглого столу:

1. Навчально-наукова лабораторія «Екологічного моніторингу в агросфері». Професор Карпенко Віктор Петрович.
  2. Навчально-наукова лабораторія «Біологічні основи продуктивності рослин». Доцент Леонтюк Ірина Борисівна.
  3. Навчально-наукова лабораторія «Біонеорганічної хімії, якості і безпеки об’єктів сільськогосподарського виробництва». Доцент Жиляк Іван Дмитрович.
  4. Навчальна лабораторія неорганічної та органічної хімії. Викладач Ляховська Неля Олександрівна.
  5. Ботанічний розсадник кафедри біології Уманського національного університету садівництва. Куратор, доцент Парубок Маргарита Іванівна.
  6. Гербарій Уманського національного університету садівництва (UM): історія та сучасність. Куратор, доцент Мамчур Тетяна Василівна.

Запрошуються всі бажаючі