Відкрита лекція з дисципліни "Фізіологія рослин"

8 вересня 2021 року з дисципліни «Фізіологія  рослин» для студентів другого курсу факультету лісового та садово-паркового господарства, викладачем кафедри біології кандидатом с.-г. наук Даценко А.А. проведено відкриту лекції за темою: «Фізіологія рослинної клітини».

У межах тематики відкритої лекції лектором було розкрито основні  питання щодо будови, функцій та структури рослинної клітини.

На лекції були присутні представники викладацького складу кафедри біології : кандидати с.-г. наук, доценти Розборська Л.В., Леонтюк І.Б., Заболотний О.І.

Заняття було проведене на високому науковому, навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу.