ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА, ПРИУРОЧЕНЕ ДНЮ ХІМІКА

В останню неділю травня щороку в Україні відзначається День хіміка. Це свято усіх, хто пов’язав своє життя із цією цікавою, багатогранною і досить складною наукою: тисячі вчених, виробничників,  працівників хімічної та нафтохімічної промисловості, хімічних лабораторій, науково-дослідних установ та кафедр, студентів.

До цієї когорти доєдналися також викладачі та студенти кафедри біології Уманського національного університету садівництва, де вивчаються хімічні дисципліни. Вже стало традицією проведення тематичного засідання студентського наукового гуртка, на якому здобувачі освіти різних рівнів презентують доповіді про значення хімії в житті суспільства, цікаві новації та розробки, покликані зробити життя людини кращим, комфортнішим, зберегти чи відновити здоров’я, підвищити урожайність сільськогосподарських культур тощо. Студенти під керівництвом викладачів із задоволенням виконали цікаві хімічні досліди, а ще вкотре наголосили, що не так страшна хімія та хімічні речовини, як люди, які не вміють правильно користуватися надбаннями прогресивної науки, що має тисячолітню історію.

Неля ЛЯХОВСЬКА, викладач кафедри біології