Закладання польових і вегетаційних дослідів

Сьогодні відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка кафедри біології, на якому обговорили науково-дослідну роботу у весняний період, зокрема закладання польових і вегетаційних дослідів. Доцент Олександр Заболотний ознайомив присутніх із станом дослідних ділянок кафедри, показав їх план, розповів про вже закладені досліди та ті, які плануються, про підготовку ґрунту та посівного матеріалу.

Про ботанічний розсадник і досліди на ньому розповіла доцент Маргарита Парубок. Вона повідомила, що всі рослини добре перенесли зиму, тривають весняні роботи, направлені на те, щоб з ранньої весни до пізньої осені рослини цвіли і милували око. Вже відквітували ефемероїди, активно цвітуть нарциси та інші рослини. Зараз ділянки поповнюється новими видами і сортами.

Наостанок Анна Любченко, студентка 11 б групи, презентувала свою дослідницьку роботу про лікарські рослини, в тому числі й ті, що ростуть на ботанічному розсаднику.

В засіданні гуртка взяли участь студенти-біологи  1-4 курсів та викладачі кафедри, які попри складну ситуацію в державі, працюють, навчаються, займаються науковою та іншою роботою.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології