Засідання студентського наукового гуртка
![](assets/cache/images/2015/320x-img_20210317_202808_741.657.jpeg)
17 березня 2021 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри біології факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин. В ньому взяли участь студенти 1-3 курсів за спеціальністю 091 Біологія та викладачі кафедри. На порядку денному були питання підготовки до весняно-польових робіт, тематика виступів на студентській науковій конференції та написання статей у збірник студентських наукових праць. Сподіваємося, що перші наукові здобутки покладуть початок новим вагомим звершенням.