Наука попри все!

Не зважаючи на карантинні заходи в Україні науково-педагогічні працівники кафедри біології Уманського національного університету садівництва проводять наукові дослідження, зокрема  і в польових умовах.

Так, 29 квітня 2020 року на дослідному полі університету били закладені досліди з вивчення впливу препаратів хімічного і біологічного походження та регуляторів росту рослин на урожайність сільськогосподарських культур.

Доценти кафедри біології Олександр Заболотний, Руслан Притуляк, Ірина Леонтюк під керівництвом завідувача кафедри Лариси Розборської висіяли насіння гібриду кукурудзи SY TRIVIUS компанії Сінгента, яке попередньо обробили мікробіологічним препаратом "Біокомплекс АТ" (2 л/т) та регулятором росту рослин "Регоплант" (50 мл/т).

Тепер сподівання на сприятливі погодні умови, які забезпечать щедрий урожай!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології