Вітаємо наших науковців!

Напередодні дня науки в Уманському національному університеті садівництва відбулося відзначення кращих науковців року та виставка здобутків освітян закладу в галузі науки та інновацій. Приємно відзначити, що активну участь в цій роботі беруть  викладачі кафедри біології. Серед їх напрацювань чимало патентів, посібників, наукових праць тощо. Кращі науковці кафедри одержали заслужені нагороди.
     Так, проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор кафедри біології Віктор КАРПЕНКО нагороджений нагрудним знаком МОН України "Відмінник освіти", завідувач кафедри біології Лариса РОЗБОРСЬКА нагороджена Почесною грамотою Черкаської обласної військової адміністрації, доценти кафедри Тетяна МАМЧУР та Ірина ЛЕОНТЮК одержали Почесні грамоти Уманської районної профспілкової організації працівників АПК.
      Щиро вітаємо колег з відзнаками і бажаємо наступних перемог!
                                     Неля ЛЯХОВСЬКА, викладач кафедри біології