Ми - українці: честь і слава незламним!

4 вересня на кафедрі біології Уманського НУС, було проведено лекцію на тему «Ми-українці: честь і слава незламним», завідувачем кафедри Ларисою РОЗБОРСЬКОЮ та доцентом Олександром ЗАБОЛОТНИМ. Метою лекції - було виховання у молодого покоління почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок - готовності до посиленої участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, допомоги армії. На початку лекції студентам було озвучено гімн, як доказ головного державного символу України. Під час лекції вшанували  пам'ять хвилиною мовчання тих, хто віддав саме цінне – своє життя за майбутнє нашої держави. Також, усі бажаючі скористались можливістю виготовити листівки з побажаннями для воїнів, які боронять нашу державу від ворога і прослухали пісню «Ой у лузі червона калина», як символ незламності та гордості наших співвітчизників!