Участь науково-педагогічних працівників кафедри біології в онлайн-курсі «Зрозуміло про конфлікт інтересів»

Днями на навчальній платформі Національного агентства з питань запобігання корупції Study.NAZK  відбувся онлайн-курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів, в якому взяли активну участь науково-педагогічні працівники кафедри біології Уманського національного університету садівництва.

Програма курсу включала 5 модулів:

1. Що таке конфлікт інтересів?

2. Як запобігти виникненню конфлікту інтересів?

3. Як врегулювати конфлікт інтересів?

4. Як запобігти іншим потенційним порушенням?

5. Відповідальність.

Пройшовши цей онлайн-курс, учасники з’ясували що таке конфлікт інтересів і як запобігти його виникненню, дізналися що робити, якщо конфлікт інтересів виник, розібралися з питанням відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також ми ознайомитися з іншими обмеженнями щодо запобігання корупції, яких потрібно дотримуватись під час виконання службових повноважень.

Навчальні онлайн-курси даної платформи, зокрема про конфлікт інтересів,  антикорупційну діяльність сьогодні є надзвичайно актуальними. Вони розроблені таким чином, щоб у доступній формі донести суть проблеми та шляхи її вирішення. Тому кожен  учасник зміг розібратися, отримати нові знання та навички, необхідні для подальшої роботи. Дякуємо організаторам за таку можливість.

Неля ЛЯХОВСЬКА, викладач кафедри біології