Відкрита лекція зі стейкхолдером

Сьогодні на кафедрі біології Уманського НУС відбулася відкрита лекція з дисципліни «Фізіологія адаптації рослин» для здобувачів освітнього рівня магістр спеціальності 091 Біологія та біохімія. Запрошеним лектором виступив аграрій-практик, очільник фермерського господарства «ПП Володимирське» , кандидат біологічних наук ГРИГОРЧУК Анатолій Павлович. На занятті розглядалися такі  актуальні питання як природа стресу та принципи передачі стресових сигналів у рослинному організмі; формування розуміння видів адаптації та стійкості рослин; набуття практичного досвіду щодо впливу температурних стресорів на ріст і розвиток рослинного організму та інші.

Лектор у цікавій формі пояснив складні процеси, навів багато прикладів зі свого досвіду і дав цінні поради. Для майбутніх фахівців ця тема має неабияке прикладне значення, тому здобувачі задали чимало питань, на які отримали вичерпні відповіді. До діалогу із задоволенням долучилися і викладачі.

Дякуємо  Анатолію Павловичу за змістовну лекцію і чекаємо наступних зустрічей.

Неля ЛЯХОВСЬКА, викладач кафедри біології