Тема лекції: «Пристусування і стійкість рослин до несприятливих факторів середовища».

На кафедрі біології в дистанційному режимі була проведена відкрита лекція з дисципліни «Фізіологія рослин»  для студентів 2 курсу Тема лекції: «Пристусування і стійкість рослин  до несприятливих факторів середовища».

Лектор:  Розборська Лариса Василівна   –  завідувач кафедри, доцент.

Були присутні на лекції викладачі : Леонтюк Ірина Борисівна  -  к.с.-г.н., доцент, Парубок Маргарита Іванівна - к.б.н., доцент, Жиляк Іван Дмитрович - к.хім.н., доцент, Мамчур Тетяна  Василівна - к.с.-г.н., доцент,  та запрошений гість  Григорчук Анатолій Павлович -  к.б.н., аграрій, практит.

У нашому університеті існує традиція проведення відкритих лекцій та практичних занять. Особливістю відкритої лекції є те, що вона з одного боку є звичайною, черговою лекцією навчального процесу, яка націлена на студентів, а з іншого - є подією у професійній діяльності лектора та вимагає від нього спеціальної підготовки, щоб показати свою діяльність педагогічної майстерності. Під час висвітлення теми була представлена презентація з даного матеріалу, в якій було розкрито питання підвищення урожайності  та  її залежність від несприятливих факторів навкошнього середовища. Детально зупинилася на основних аспектах розвитку  сільського господарства  та виробництва в цілому.  Дана лекція була цікавою та пізнавальною з використанням методів діалогу із студентами для здобуття необхідних знань та компетентностей  в професійній діяльності фахівців.

По закінченню колеги на кафедрі обговорили та зазначали змістовність лекції (тема розкрита повністю), інформативність (у лекції міститься цікавий матеріал), зв'язок з практикою (показано практичне значення представленого матеріалу), емоційність (відчуття зацікавленості лектора та його особиста думка), контакт з аудиторією, доступність та темп викладення. Обговорення лекції засвідчив рівень кваліфікації та зацікавленість у вдосконаленні навчального процесу. Всім викладачам необхідно частіше відвідувати лекції своїх колег з метою підвищення свого професійного рівня.

Матеріали