Всесвітній день вишиванки

Щороку у третій четвер травня в Україні, як і в усьому світі, відзначають день вишиванки. Цей символ нашої національної ідентичності український народ шанує і береже протягом віків, не зважаючи на часи лихоліття, поневолення і смути.  Наша вишиванка - могутній оберіг, у її кожному символі зашифровані міць, незламність, воля, багатство, плодючість української землі і народу.

Сьогодні уся планета розквітла найрізноманітнішими візерунками і кольорами на вишиванках наших співвітчизників і не тільки. Їх одягли представники інших народів у знак підтримки українців, які знову виборюють свою свободу.
В цей день викладачі та студенти кафедри біології, як і всього Уманського національного  університету садівництва, також долучилися до всесвітнього свята. З великою гордістю за наш народ і шаною до його традицій ми одягли вишиванки - код української нації. Нехай вони зміцнять наш дух і віру в перемогу!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології