Працюємо на майбутнє!

Сьогодні кафедра біології Уманського НУС відкрила свої двері для учнів ЗОШ № 5 нашого міста, які відвідали хімічні лабораторії. Метою екскурсії було розширення знань про хімічні перетворення, реактиви, вимірювальні прилади, галузі застосування хімічних досліджень.

Ознайомлення із лабораторіями неорганічної, аналітичної, фізичної та колоїдної хімії провела викладач кафедри біології Неля Ляховська. Звичайно ж, найцікавішим етапом екскурсії стали цікаві досліди, що дали змогу учням закріпити теоретичні знання про взаємодію активних металів з водою, термічний розклад солей, реакції окиснення органічних речовин та інші.

Молодь активно цікавилася хімічними реакціями та умовами їх проведення. Кафедра біології завжди відкрита для співпраці з учнівською молоддю. Сподіваємося побачити теперішніх учнів у складі студентів Уманського НУС!