Студентська наукова конференція!

23 квітня 2020 року на кафедрі біології Уманського НУС відбулося засідання секції біології і хімії Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галухі землеробства С.С. Рубіна.

У засіданні, яке проходило у режимі відеоконференції взяли участь студенти факультетів плодоовочівництва, екології та зихисту рослин, агрономії, інженерно-технологічного , лісового і садовопаркового господарства. У привітальному слові до учасників конференції завідувачка кафедри біології Лариса Розборська зазначила, що це є знакова подія для нашого університету, адже вперше в його історії такий захів відбувається дистанційно. Важливо розвивати національну свідомість молодого покоління, створюючи чудову можливість творити. Сьогодні започатковується традиція і можливість для студентів продемонструвати свої досягнення та напрацювання, поділитися досвідом, а найголовніше - заявити про себе у світі науки.

На конференції було представлено 27 доповідей, які розкривали питання в галузі біології, сільського господарства, харчування , екології, хімії тощо, зокрема вплив біологічно активних речовин на продуктивність зернових, застосування гербіцидів і регуляторів росту у посівах сільськогосподарських рослин, хімія води і харчових продуктів, дендрофлора м. Умань та інші.

Керівництво науковою роботою студентів здійснювали: професор Карпенко В.П., доценти Лариса Розборська, Ірина Леонтюк, Маргарита Парубок, Олександр Заболотний, Руслан Притуляк, Іван Жиляк, Тетяна Мамчур, Людмила Очеретенко, викладачі Неля Ляховська, Анна Даценко.

Кращими доповідями визнано:

студента 11 - мзр групи Крижановського М. і студентки 11-б групи Моспан А. "Фітосанітарний стан посівів пшениці озимої за дії гербіциду і регулятора росту рослин", науковий керівник доцент Лариса Розборська;

студента 11-мзр групи Ардемяна Б. і студента 11-б групи Правого В. "Врожайність пшениці озимої при внесені гербіциду", науковий керівник доцент Лариса Розборська;

студента 11-т групи Степанського О. "Енергетики. Хімічний склад", науковий керівник Неля Ляховська.

Дякуємо за участь студентам : Грабовенко А (21-б група), Керніченко К. (21-б група), Грабовій Д. (11-т група)

На закінчення конференції Лариса Розборська побажала всім плідної праці на ниві науки, констуктивних дискусій, цікавих ідей та нових знань.

викладач Неля Ляховська