Стежками рідного краю
В Україні господарює «золота» осінь, щодня вражаючи новими барвами, ароматами стиглих яблук і лісових грибів, свіжістю ранкового туману. Дивлячись на цю красу, на думку спадають рядки Ліни Костенко: «Красива осінь вишиває клени червоним, жовтим, срібним, золотим,,,»
В таку пору хочеться поринути в природу, насолодитися її чарівністю, набратися сил, відволіктися від переживань. І, навіть в такий складний час, коли триває війна, а навчання дистанційне. студенти 21 мб-б групи спеціальності 091 Біологія вирішили провести невелику екскурсію у природу свого краю і поділитися з усіма фотографіями неймовірних краєвидів нашої землі.
Так Наталія Красовська побувала в лісі, який зустрів її яскравими кольорами жовтня і подарував щедрий урожай грибів. А ще Наталія відвідала місцевий ставок і зачарувала осінніми пейзажами рідного Голованівська.
Юлія Муравська показала яскраве вбрання дерев у своєму селі із милозвучною назвою Журавлинка на Кіровоградщині.
Ледь пожовклий очерет, але ще зелена трава довкола повноводного ставу, зграйка диких качок так і манять до себе усіх небайдужих. Це підтверджують Тетяна Косовська і Оксана Штаферук з Уманщини.
Які ж гарні в цю пору садки, що радують яблуками і грушами і яскравим листям в кожному місті і селі. У Дениса Зизи в Умані вродив кальвіль, а Павло Литвенюк може похвалитися ще й урожаєм груш у своєму саду на вулиці Шасливій в Ярмолинцях на Вінничині. А в Берестівці у Іллі Черноуцького на диво ще зелене деревце абрикоса.
Осінні зміни флори в Молодецькому досліджує Влад Шумелюк. Шматочок «бабиного літа» подарували нам Марія Нагаївська, яка побувала в дендропарку Олександрія та Дарія Біла в Софіївці.
Ось таку екскурсію в природу рідного краю здійснили студенти-біологи, щоб показати її красу і звернутися до всіх людей із закликом берегти її для себе і наступних поколінь.
Неля Ляховська, викладач кафедри біології, куратор 21 мб-б групи