ВІТАЄМО ПЕРШИХ МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 091 БІОЛОГІЯ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

Цьогоріч вперше в Уманському НУС випускаються здобувачі освітнього рівня магістр спеціальності 091 Біологія. 19 і 20 грудня 2023 року на кафедрі біології відбулася їх підсумкова атестація, в рамках якої 30 студентів успішно захистили свої кваліфікаційні роботи, 9 з яких отримали оцінку «відмінно». Захист проходив як в очній, так і в дистанційній формі із застосуванням сучасних засобів комунікації, випускники продемонстрували ґрунтовні знання, вагомі результати досліджень і бажання застосовувати набуті вміння та навички у своїй професійній діяльності. Колектив кафедри біології щиро вітає своїх перших магістрів і бажає нових звершень, професійних успіхів, досягнення поставлених цілей, кар’єрного зростання. Мрійте і втілюйте свої мрії в життя!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології