ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади
![Учасники ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології](assets/cache/images/320x-olimp.-leontyuk-2018-0002.657.jpeg)
З 18 по 20 квітня 2018 року в Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія рослин», у якій взяли активну участь 95 студентів із різних аграрних вузів, в тому числі Уманського національного університету садівництва: Тополь Олександр Анатолійович – студент 4-го курсу агрономічного факультету та Горбань Віталій Ігорович – студент 3-го курсу агрономічного факультету на чолі доцента кафедри мікробіології, біохімії і фізіології рослин Леонтюк Ірини Борисівни. Горбань Віталій Ігорович отримав грамоту з мікробіології за кращі знання.