ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ БІОЛОГІЇ В УМОВАХ ЗМІН КЛІМАТУ»

На кафедрі біології факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС відбулася Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Сучасні проблеми біології в умовах змін клімату», учасниками якої стали науковці нашого університету та інших закладів освіти України. Серед них Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, Білоцерківський національний аграрний університет, Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка», Харківський національний університет цивільного захисту, Дніпропетровська дослідна станція ІОБ НААН, інститут виноградарства і виноробства ім. Таїрова, національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Уманський державний університет імені Павла Тичини, Національний природний парк «Черемоський», Малинівський фаховий коледж.

Серед питань, які обговорювалися на конференції, – виробництво якісної сільськогосподарської продукції в умовах змін клімату, застосування біологічних засобів боротьби із шкідниками та хворобами рослин, вплив хімічного забруднення повітря, ґрунтів та водних ресурсів під час воєнних дій в Україні на зміни клімату і ведення сільського господарства тощо.

З привітальним словом до учасників конференції звернулася Лариса Розборська, завідувач кафедри біології, яка подякувала всім, хто долучився до заходу, і звернула увагу, що серед авторів поданих матеріалів є викладачі, наукові співробітники, аспіранти і студенти, які виявили інтерес до тематики.

Колектив кафедри біології дякує всім учасникам конференції за плідну співпрацю і надіється на її продовження.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології