Співпраця кафедри біології УНУС з ліцеєм № 1 міста Умань

08-09 жовтня 2024 року в рамках договору про співпрацю між Уманським національним університетом садівництва, кафедрою біології та ліцеєм № 1 міста Умань в лабораторіях кафедри були проведені практичні роботи з хімії для учнів сьомих класів.

Викладач Неля ЛЯХОВСЬКА ознайомила школярів із обладнанням, приладами та матеріалами в навчальних лабораторіях хімії, розповіла про види хімічних посудин, їх призначення та показала прийоми користування ним. Учні дізналися про різноманітність мірного посуду і як правильно вимірювати ним об’єм рідин, про нагрівні прилади  і правила користування наливними спиртівками, про витяжні шафи і їх застосування та багато іншого.

Особливу увагу Неля Олександрівна звернула на правила техніки безпеки та пожежної безпеки під час роботи в лабораторіях хімії, особливості роботи з їдкими речовинами і надання першої допомоги при їх потраплянні на шкірні покриви і слизові оболонки тіла.

Кафедра біології готова й надалі ділитися своїми можливостями із школярами, тому очікуємо на наступні зустрічі.