Зустріч здобувачів вищої освіти з гарантом освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 091 «Біологія»

11 жовтня 2022 року відбулась онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти з гарантом освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 091 «Біологія», доктором сільськогосподарських наук, професором Віктором КАРПЕНКОМ.

Гарант ознайомив студентів з метою та ключовими положеннями програми. Акцентував увагу на необхідності формування у майбутніх фахівців не лише професійних компетентностей, а й «soft skills.

У результаті зустрічі відбулось обговорення можливостей проблемно-орієнтованого навчання з науковою складовою, яка широко застосовується в Уманському НУС. Було наголошено, що студенти можуть представляти результати власних розробок на широкий загал беручи участь у студентських науково-практичних конференціях та представляти роботи в конкурсах студентських наукових робіт.

Гарант наголосив, що в Уманському НУС працює комісія з питань академічної доброчесності, акцентував увагу на заходах щодо запобігання та виявлення академічного плагіату в кваліфікаційних роботах.

Водночас, здобувачі вищої освіти висловили власні побажання і погляди стосовно освітнього процесу, мали можливість поставити запитання гаранту й отримати вичерпні відповіді.