З днем працівників сільського господарства

Кафедра біології факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва організувала і провела виставку, присвячену Дню працівників сільського господарства, який цього року відзначають 17 листопада.

Це день невтомних трударів полів і ферм, завдяки яким на наших столах є хліб і молоко, мясо, овочі і фрукти. Це свято тих, хто не знає вихідних і відпусток, хто зранку до пізньої ночі сіє зерно і збирає урожай, хто вирощує сільськогосподарських тварин і поповнює рибні запаси.

З метою популяризації аграрних професій майбутні біологи і фахівці із захисту рослин склали цікаві композиції з плодів, колосся, зерна і квітів, дбайливо вирощених на нашій щедрій землі. Відвідувачі виставки мали змогу помилуватися виробами з натуральних матеріалів, вишиванками та скористатися фотозоною.

Сільськогосподарська галузь країни - це її агропромисловий комплекс, який забезпечує 14% ВВП і близько третини надходжень до державного бюджету. АПК посідає друге місце за кількістю робочих місць - тут працює до 3 мільйонів осіб. Він є крупним експортером сільськогосподарської продукції.

Сьогодні українські агровиробники виходять на новий рівень європейських стандартів с\г продукції. Бажаємо їм успіхів, щедрих врожаїв, сприятливої погоди і людської шани.