ПРОВЕДЕННЯ ПОЛЬОВИХ, ЛАБОРАТОРНИХ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ГУРТКІВЦІВ З НАУКОВИХ ТЕМ У ДОСЛІДАХ КАФЕДРИ БІОЛОГІЇ

Сьогодні на кафедрі біології Уманського НУС провели чергове засідання студентського наукового гуртка, де розглядали проведення польових та лабораторних досліджень студентів-членів гуртка згідно їх наукових тем. Здобувачі освіти освітнього ступеня магістр ділилися першими результатами своїх експериментів. В ході обговорення виникли чимало питань як зі сторони студентів, так і викладачів, на які були дані чіткі та вичерпні відповіді, запропоновані шляхи вирішення проблем, які інколи виникали.

Оглянувши дослідні ділянки та заслухавши звіти студентів, Лариса РОЗБОРСЬКА, завідувач кафедри, доценти Тетяна МАМЧУР, Руслан ПРИТУЛЯК, Олександр ЗАБОЛОТНИЙ та інші науково-педагогічні працівники надали дієві поради щодо подальших дій у процесі  досліджень, які допоможуть одержати вагомі результати, враховуючи погодні умови та інші чинники. Працюємо далі!

Неля ЛЯХОВСЬКА, керівник гуртка кафедри біології