День Героїв Небесної Сотні

20 лютого щорічно відзначається день Героїв Небесної Сотні, започаткований Наказом Президента від 11 лютого 2015 р.

107 загиблих мирних громадян під час Революції Гідності – така ціна демократії, євроінтеграційний курс України, її свободи та незалежність. Мирні акції студентів, що виступали за європейське майбутнє нашої держави, переросли в акції громадянської непокори, далі – в криваве протистояння з режимом Януковича.

Сьогодні студенти і викладачі кафедри біології, як і всього Уманського НУС, вшановують пам'ять героїв, які віддали своє життя за головні цінності людства. Всі ми зібралися біля меморіальної дошки Васільцову Віталію Валерійовичу, випускнику нашого вузу, що долучився до небесного воїнства, щоб покласти квіти і сказати: «Вдячні за свободу»

Вічна пам'ять Героям!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології