Неформальна освіта – сучасний тренд у формуванні висококваліфікованих фахівців. Студентка спеціальності 091 Біологія та біохімія долучилася до онлайн-курсу на платформі Прометеус

Ідея безперервної освіти є сучасним трендом, тому освітній процес студентів Уманського НУС відбувається не лише в аудиторіях університету та на онлайн-платформі Moodle, але й із використанням неформального навчання. Особливо важливий такий досвід для майбутніх магістрів спеціальності 091 Біологія та біохімія. Практикуємо два підходи: максимум – зарахований заліковий модуль на підставі отриманого сертифіката; мінімум – зарахована тема за участь у семінарі або практикумі.

Зокрема, студентка 11 м-б  групи Ольга Поміркована у рамках дисципліни «Біохімія сільськогосподарських культур»  долучилися до  онлайн-курсу «Вступ до обміну вуглеводів» Зої Михайлівни Скоробогатової на платформі Прометеус. Відкритий курс дає можливість відкрити для себе світ біохімії вуглеводів та удосконалити свої знання.  В результаті проходження курсу здобувачка отримала сертифікат. На основі наданих сертифікату, буде здійснено процедуру визнання результатів навчання отриманих в умовах неформальної освіти.

Вітаємо Помірковану Ольгу з поглибленням своїх знань! Неформальна освіта дозволяє набути нових компетентностей та збагатити освітній процес цікавим досвідом неординарних лекторів.

Ірина ЛЕОНТЮК, доцент кафедри біології