Участь у загальноміській весняній акції «За чисте довкілля»

Весняної пори, коли прокидається природа, кипить робота на полях, садах і городах, люди чепурять свої оселі та проводять прибирання в містах і селах по всій Україні.

Сьогодні, напередодні свята Великодня, колектив кафедри біології Уманського НУС разом зі студентами взяв активну участь у загальноміській акції «За чисте довкілля». Була проведена обрізка дерев і кущів, прибирання закріплених територій, доведено до ладу клумбу. Всі працювали дружно і злагоджено, адже чисте довкілля для нас – не просто слова, а можливість жити у злагоді з природою, з чистою совістю користуватися її дарами і споглядати красу.

Закликаємо долучитися до акції всіх, хто небайдужий, щоб зробити  чистим і квітучим наш університет та наше місто.

Неля ЛЯХОВСЬКА, викладач кафедри біології