Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ БІОЛОГІЇ В УМОВАХ ЗМІН КЛІМАТУ» приурочена 95 річчю від дня народження академіка З.М. Грицаєнко

7 липня на кафедрі біології Уманського НУС відбулася щорічна Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ БІОЛОГІЇ В УМОВАХ ЗМІН КЛІМАТУ», яка цьогоріч приурочена видатному науковцю, академіку, педагогу, доктору сільськогосподарських наук, Жінці тисячоліття Зінаїді Мартинівні Грицаєнко.

З привітальним словом до учасників заходу виступив Віктор Карпенко, проректор н наукової та інноваційної діяльності, учень і послідовник наукової школи Зінаїди Мартинівни, який ознайомив із вагомим науковим доробком видатної людини, що був оцінений більш, ніж тридцятьма званнями, відзнаками, ступенями та нагородами. Серед них –  Заслужений діяч науки і техніки України, Заслужений діяч Міжнародної академії наук екології та безпеки з нагородою титулом «Зірка вченого», відмінник аграрної освіти І ступеня, Жінка року 1999 (США), Знак пошани, Знак «За наукові досягнення» та багато інших.

В конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти та аспіранти нашого університету,  Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Криворізького державного педагогічного університету., університету митної справи та фінансів, Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка, які представили доповіді з актуальних питань біологічної науки, екології, хімії. Дякуємо за активну участь і цікаві виступи.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології