Участь НПП кафедри біології в міжнародних наукових конференціях
![](assets/cache/images/icons/320x-larysa-rozborska.657.jpeg)
Участь у міжнародних наукових конференціях - запорука обміну досвідом між науковцями різних країн, шанс поглянути на предмет досліджень з різних ракурсів. Це можливість тісної і плідної міжнародної співпраці в багатьох галузях.
Викладачі кафедри біології Уманського НУС постійно беруть активну участь в таких заходах, свідченням чого є відповідні сертифікати.