Ми сильні, бо ми – українці!

В Україну прийшла весна – час пробудження, надій і сподівань. Для нашого багатостраждального українського народу сьогодні всі надії й сподівання на мир і спокій на рідній землі, яка чекає на зерно, а натомість всіяна ворожими ракетами та мінами.

Зруйновані міста та села, згорьовані люди, що втратили рідних, близьких, домівки; сльози і страх – саме такою є зараз наша Україна. Та попри це, українці вірять у свою перемогу і роблять усе, щоб її наблизити. І не має значення національність. віросповідання чи освіта, якщо любиш свою Батьківщину, підтримуєш свою армію, допомагаєш біженцям чи сумлінно працюєш на своєму робочому місці.

Колектив кафедри біології Уманського НУС активно допомагає бійцям ЗСУ та територіальної оборони. Ми плетемо маскувальні сітки, шиємо балаклави, збираємо ліки і готуємо смачні й ситні страви для наших захисників, розселяємо і підтримуємо біженців, бо ми – українці. Ми сильні і терплячі, ми вистоїмо і переможемо, ми віримо в збройні сили України і зробимо все, щоб повернути мир  на нашу землю!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології