Відкрита лекція

Відкрита лекція Розборської Л.В.

13 квітня 2016 року відбулась відкрита лекція доцента кафедри біології Лариси Розборської  для студентів ІІ курсу факультету агрономії з навчальної дисципліни «Фізіологія рослин» на тему «Фотосинтез».

На відкритій лекції були присутні: декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин доцент Сергій Щетина, зав. кафедри біології, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік З.М. Грицаєнко, доценти кафедри О.Голодрига, О. Заболотний, Р.Притуляк та аспірант М.Капрій.

Під час лекції було використано мультимедійне обладнання для унаочнення викладеного матеріалу.

Лекція пройшла на високому рівні. Лектор проявила професійні здібності, вільно володіла матеріалом та показала високу викладацьку майстерність. Л.Розборська мала повний контакт з аудиторією. Завідувач кафедри біології відмітила високий науково-методичний рівень викладання, зацікавленість студентів у викладеному матеріалі та сучасний підхід щодо подачі матеріалу.