06.09.2024 р. відбувся круглий стіл на тему : «Життєвий і творчий шлях кандидата сільськогосподарських наук, доцента Світлани Петрівни Романщак», який приурочений 95-річчю від дня її народження. Кафедра біології спільно з колективом бібліотеки Уманського національного університету садівництва вшанували її пам'ять. Життєвий і творчий шлях розповіла провідний бібліотекар Оксана Борейчук. Своїми спогадами спільної праці та як наставника, вклад у інтродукцію ботанічного розсадника університету поділилася доцент Маргарита Парубок. Поповнення фондів гербарію (UM) під керівництвом Світлани Петрівни та її студентів розповіла доцент Тетяна Мамчур. На завершення студентів першокурсників 11-зр, 11-с груп ознайомлено з історією навчального закладу, яку представила в експозиції музейної кімнати бібліотеки провідний бібліотекар Наталія Михайлова. Мирного, спокійного, успішного навчання бажаємо нашим першокурсникам у стінах вже рідної Альма-Матері. А навчальному закладу із його 180-ти літньою історією бажаємо процвітання та надхнення на многії, многії літа.

Тетяна Василівна Мамчур, доцент кафедри біології