І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології та хімії

Днями на кафедрі біології Уманського НУС відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології та з хімії, учасниками якого стали 23 студенти 1-4 курсів факультетів плодоовочівництва, екології та захисту рослин, агрономії, інженерно-технологічного.

З метою підвищення інтересу до біологічних і хімічних дисциплін, якості підготовки майбутніх фахівців та виявлення обдарованої студентської молоді були підібрані цікаві і різнопланові завдання.

Олімпіада була проведена дистанційно на платформі ZOOM. Комісія у складі професора кафедри біології Віктора Карпенка, завідувача кафедри Лариси Розборської, доцентів Ірини Леонтюк, Маргарити Парубок, Руслана Притуляка, Тетяни Мамчур, Івана Жиляка, Анни Даценко, викладача Нелі Ляховської та завідувача кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології ім. І.П.Чучмія Людмили Рябовол визначила переможців, якими стали:

з біології

І місце – Оленович О., 41 б група;

ІІ місце – Павлійчук А., 41 б група;

ІІІ місце – Поміркована О., 31 б група.

з  хімії

І місце –  Замковенко Я., 13 а група;

ІІ місце – Коберник В., 11 т група; Сідлецька О., 15 аг група;

ІІІ місце – Білоус В., 15 аг група, Правий В., 31 б група.

Вітаємо!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології