Сучасні технології в навчальному процесі

На кафедрі біології Уманського НУС було проведене лабораторне заняття з фізіології рослин з теми "Структура і функції біомолекул" для студентів 24-А групи. Особливістю його було застосування сучасних мікроскопів, які розроблені у відповідності до міжнародних стандартів якості і безпеки і мають можливість підключатися до USB- камери і виведення на екран за допомогою проектора.

Доцент Лариса Розборська та викладач-стажист Тетяна Новікова навчили студентів визначати запасні поживні речовини - глюкозу, фруктозу, крохмаль, інулін, жири, білки, виявляти аспарагін, амілазу та її активність в пророщеному насінні.

Майбутні агрономи отримали цінні навички роботи із сучасним обладнанням для визначення біологічно активних речовин в насінні.