Академічна доброчесність у провадженні наукової діяльності студентів. Засідання студентського наукового гуртка кафедри біології

Сьогодні ми вітаємо нових членів студентського наукового гуртка кафедри біології – прогресивну молодь, яку цікавить сучасна біологічна наука і бажання змінювати наш світ, оберігати і робити його кращим. Попереду перші дослідження, результати, публікації, співпраця  з керівниками, а в когось, можливо, далекоглядні плани на своє майбутнє в науці. І тут важливою є повага як до своїх, так і до чужих здобутків, тому на першому  занятті ми говоримо про академічну доброчесність у провадженні наукової діяльності студентів. З її правилами ознайомила присутніх доцент Ірина Леонтюк.

Наступним питанням було планування роботи гуртка на 2022-2023 навчальний рік та обрання старости. До нього долучилися завідувач кафедри Лариса Розборська, керівник гуртка Неля Ляховська, викладачі та студенти. При цьому враховували не лише дослідницьку діяльність, а й тематичні засідання до дня біологічного різноманіття, дня працівників сільського господарства тощо. Старостою гуртка одноголосно обрали Анну Любченко, студентку 21б групи.

Бажаємо гуртківцям цікавих та результативних наукових досліджень.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології