Вітання молодшим бакалаврам

Дорогі наші випускники, від щирого серця вітаємо вас із здобуттям диплома молодшого бакалавра зі спеціальності 091 «Біологія». Це ваш перший крок до вищої освіти, перша спроба своїх сил. Швидко пролетіли ці два роки студентського життя, наповнені новими знаннями, цікавими подіями та зустрічами. Всі ці роки, ми викладачі, завжди старалися бути поряд, допомогти порадами, підтримати кожного з вас.

Бажаємо вам завжди дотримуватися золотого правила – продовжувати навчання упродовж всього життя і не зупинятися. Тому для початку запрошуємо вас вступити до бакалаврату й стати ще більш кваліфікованими у своїй галузі. Навчайтеся! Тільки тоді ви будете завжди успішними і затребуваними. Нехай цей ваш диплом стане однією із сходинок, яка приведе вас до успіху, благополуччя й самодостатності. Бажаємо, щоб ви ні коли не зупинялися на досягнутому і мали можливість та сили для підкорення нових вершин.

Ірина Леонтюк