ОБГОВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ

11 жовтня 2023 року на засіданні студентського наукового гуртка обговорили результати виробничої практики студентів другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 091 Біологія.

Завідувач кафедри Лариса РОЗБОРСЬКА підбила підсумки цього важливого етапу підготовки фахівців-біологів, зазначивши, що всі магістранти успішно пройшли підготовку на обраних базах практики, де здобули необхідні уміння та навички. Базами практики для студентів стали:

ПП «Поділля-Агрохімсервіс»,  в тому числі агрохімічна лабораторія, навчально-виробничий відділ Уманського НУС, навчально-наукові лабораторії кафедри біології «Екологічного моніторингу в агросфері» та "Біологічні основи продуктивності рослин".

Студенти поділилися враженнями і думками про організацію і проведення практичної підготовки, зокрема усі відмітили, що дослідницькі завдання були цікавими, їх виконання потребувало певних знань, набутих під час навчання, уваги та відповідальності. Керівники практики, в свою чергу, зауважили, що важливим на практиці є не лише безпосереднє виконання дорученої роботи, а й ретельне заповнення щоденників  і оформлення звітів. Сподіваємося, що набуті навички стануть у нагоді майбутнім фахівцям.

Неля ЛЯХОВСЬКА, керівник гуртка