ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ІЗ ЗАПРОШЕНИМ ЛЕКТОРОМ

Сьогодні на кафедрі біології Уманського НУС відбулася відкрита лекція з дисципліни «Фізіологія адаптації рослин» із запрошеним лектором для студентів освітнього рівня магістр спеціальності 091 Біологія. Лекцію на  тему «Холодостійкість рослинного організму за умов змін клімату» провів наш стейкхолдер, фахівець із селекції та генетики сільськогосподарських культур дослідної станції «Bayer» ТОВ «Монсанто Насіння» Святослав Павлишин. Примітно, що мовою викладання була обрана англійська, якою лектор вільно володіє сам і радить добре її опанувати здобувачам, що полегшить пошук бажаної роботи.

Актуальна тема лекції викликала інтерес студентів, що проявилося в ряді запитань, на які фахівець дав вичерпні відповіді. На прикладі ріпаку, яким він займається безпосередньо, лектор пояснив як зміни клімату в Україні впливають на всі життєві функції рослинного організму та його здатність протистояти негативним чинникам.

Дякуємо Святославу Павлишину за цікаве заняття і чекаємо наступних зустрічей.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології