РІЧНИЙ ЗВІТ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ РІВНЯ ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ НА КАФЕДРІ БІОЛОГІЇ

Завершується навчальний рік, тому саме час підбивати його підсумки. Тож сьогодні своїми здобутками ділилися здобувачі освіти рівня доктор філософії кафедри біології. На засіданні кафедри були заслухані річні звіти про виконання освітньої та наукової частин програми їх підготовки, результати досліджень за темою наукової роботи, участь у конференціях та інших заходах, про кількість опублікованих наукових праць.
  В обговоренні взяли активну участь Лариса РОЗБОРСЬКА, завідувач кафедри, Руслан ПРИТУЛЯК, Олександр ЗАБОЛОТНИЙ, Ірина ЛЕОНТЮК, доценти кафедри, які не лише задавали питання, а й вносили свої пропозиції та надавали поради. Варто зазначити, що всі здобувачі успішно виконали заплановані види робіт згідно індивідуального плану та продовжують свою дослідницьку діяльність, зокрема і в літній період.  Бажаємо успіхів у досягненні мети!
                                             Неля ЛЯХОВСЬКА, викладач кафедри біології