Круглий стіл

23 жовтня 2020 року о 10.30 в Уманському національному університеті садівництва за сприяння кафедри біології та Наукової бібліотеки УНУС відбувся в онлайн-режимі Zoom круглий стіл на тему: «Життєвий та творчий шлях Юліуса Робертовича Ланцького», присвячений 160-річчю від Дня народження учня училища землеробства та садівництва, викладача, головного садівничого та завідувача Царициним садом Ю.Р. Ланцького.

З вітальним словом звернулася директор Наукової бібліотеки УНУС Тетяна Кравченко та побажала плідної роботи в даному онлайн-режимі.

З життєвим та творчим шляхом Ю.Р. Ланцького ознайомила завідувач музею історії Оксана Свистун за архівними матеріалами універс.итету. Вона розповіла про його навчання в училищі землеробства та садівництва, яким був викладачем дисципліни «Ботаніка», «Декоративне садівництво». А також обізнаним науковцем, головним садівничим і завідувачем Царициного саду.

Куратор гербарію Наукового гербарію УНУС (UM) Тетяна Мамчур розповіла учасникам про історичну колекція гербарію Юлуса Ланцького, які зберігаються у фондах і продемонструвала кілька гербарних зразків із його колекції.

Провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Наталя Михайлова у своїй презентаційній доповіді ознайомила з оглядом літератури Ю.Р. Ланцького, які на сьогодні зберігаються у фондах Наукової бібліотеки УНУС та доступні студентам, викладачам університету.

У роботі онлайн-круглого столу взяли участь 40 учасників, зокрема викладачі кафедри, співробітники бібліотеки та студенти зі спеціальності 091 «Біологія», 201 «Агрономія», 205, 206 «Лісове і садово-паркове господарство».

Щиро дякуємо організаторам конференції за запрошення, технічну підтримку та організацію заходу.