Вітаємо Віктора Петровича КАРПЕНКА з нагородженням!

З нагоди Дня науки в Україні за значні наукові досягнення, наполеглевість, сумлінну працю та вагомий вклад у розвиток сфери освіти і науки України нагороджено   Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» -   Віктора КАРПЕНКА, професора кафедри біології, проректора з наукової та інноваційної діяльності Уманського НУС.

Багаторічна сумлінну  праця, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти і науки та невичерпний досвід професор Карпенко В.П. цілеспрямовано реалізує  вдосконаленням організації наукової роботи університету, що підтверджується здобутими перемогами навчального закладу в різного роду заходах, зокрема на Міжнародних агропромислових виставках, де університет нагороджено п’ятьма золотими медалями.

Щиро вітаємо з отриманою нагородою та бажаємо наснаги  для подальшого  розвитку науки, генерації  нових ідей та досягнення поставлених цілей!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати, реалізовувати та підтримувати науку задля спільної Перемоги!